Blogas

Ką verta žinoti vykstant į lentpjūvę?

Ruošiantis vykti į lentpjūvę vertėtų šį bei tą iš anksto žinoti jei norima sklandžiai ir greitai atlikti užsakymą ir gauti norimus medienos gaminius. Tad ką gi reikia žinoti vykstant į lentpjūvę?

Lentpjuve Vilniuje

Ką reikės gaminti?

Visų pirma, lentpjūvė negalės įgyvendinti Jūsų norų, jei Jūs nežinosite, ko norite. Deja, kartais pasitaiko, kad žmonės nelabai žino, ko iš tiesų jiems reikia, tad sugaištama nemažai laiko, kol pavyksta išsiaiškinti, be to neišvengiama, jog bendras sprendimas nebus visiškai tinkamas, nes lentpjūvės darbuotojai gali susidaryti ir klaidingą įspūdį iš besiblaškančio žmogaus minčių. Nuspręskite dar namuose, kam ir kaip naudosite medieną, kokio dydžio, tvirtumo ji turi būti, kokia bus jos pagrindinė paskirtis. Kartais naudinga pasidomėti daugiau apie planuojamą panaudojimo sritį ir paieškoti patarimų iš kitų žmonių, kurie gamino ką nors panašaus.

Numatykite kiekį iš anksto

Lentpjūvė Vilniuje gal ir visai netoli Jūsų namų, tačiau kiekvienas važiavimas yra laiko švaistymas, tad verčiau iš karto pasiruošti tinkamai ir žinoti ne tik reikiamą gaminį, bet bent jau apytikslį kiekį. Visuomet siūlome numatyti šiek tiek daugiau nei reikia pagal apskaičiuotas sąnaudas. Įprasta numatyti 5-10% didesnį kiekį. Taigi, galvodami apie kiekį, kuri užsakote pamąstykite apie galimus nuostolius transportavimo metu ar pjaustant, nes kitu atveju gali tekti kartą ar net kelis grįžti atgal į lentpjūvę Vilniuje.
Kiekį vertą apskaičiuoti tiek vienetais (jei perkate vienodas lentas), tiek ir kubiniais metrais. Be viso to, numatykite ir kiek vienu metu galėsite parsivežti jei vežate savo transportu, o ne patikite lentpjūvei pristatyti. Mažesnį kiekį gali būti nelabai sunku, o ir pigiau parsivežti patiems, tuo tarpu su didesniu kiekiu jau kebliau, tad kam sukti sau galvą – verčiau transportu tegul pasirūpina lentpjūvės Vilniuje specialistai.

Apsispręskite ir dėl medienos

Jei medienos savybės nėra ypatingai svarbios Jūsų gaminiams, ko gero rinksitės pagal kainą. Tačiau jei turite specialių poreikių – numatykite tai iš anksto, nes ne visada lentpjūvė Vilniuje turi visų rūšių medieną ar reikiamą jos kiekį. Pavyzdžiu, ąžuolinių lentų visam dideliam namui išpjauti galima ne kas dieną, tačiau pušinių lentų kiekis gali būti net ir labai didelis, o užsakymas bus įvykdytas sąlyginai greitai.
Galvojant apie medieną reikėtų pamąstyti ir apie jos paruošimo lygį. Ji gali būti tiesiog supjauta, o gali būti ir papildomai paruošta dar pačioje lentpjūvėje. Tokiu atveju Jums nereikės namuose papildomai rūpintis medienos paruošimu, apdirbimu. Tai ypač patogu jei neturite tam tinkamų sąlygų (maža erdvė, nėra elektros ar patalpos nešildomos, o darbus atliekate jau ne vasaros metu).

Numatykite ir ateities užsakymus

Verta numatyti ir ateities užsakymus. Geriausia – iš karto užsakyti didelį kiekį medienos, taip bus pigiau ir paprasčiau, tačiau jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių tai nėra įmanoma – žinodami kiek, ko ir kada užsakinėsite galėsite lengviau susiplanuoti artimiausią apsilankymą lentpjūvėje. Kaip bebūtų, lentpjūvė Vilniuje aptarnauja ne tik Jus, bet ir daugybę kitų klientų, tad bent šiokios tokios eilės yra tiesiog neišvengiamos. Kuomet žinosite, kad vėl planuojate užsakymą galėsite bent daugiau mažiau numatyti laiką, kada geriausia užsakyti medieną, kad netektų laukti per ilgai, vėluoti atlikti suplanuotus savo darbus.

Lentpjūvės Vilniuje galimybės yra labai didelės, todėl įmanoma įgyvendinti labai skirtingus užsakymus. Siekiant kuo optimalesnio ir greitesnio darbo iš lentpjūvės turėtumėte tam pasiruošti ir patys – kuo daugiau naudingos informacijos pateiksite lentpjūvei, tuo geresnės kokybės paslaugas galite gauti.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.