Lentpjūvė Vilniuje siūlo puikią medieną Jums

dvigubo pjovimo mediena stambiu matmenu.jpg kuolai-kaina pakalimo lentutes akcija 15 00.jpg c24 stipruminio gradavimo kalibruota mediena akcija 30 lauko dailylentes akcija 15 obliuoti tasai.jpg lauko dailylente rombas impregnuota mediena impregnuota mediena uz puse kainos terasos lentos neimpregnnuotos.jpg dvigubo pjovimo mediena obliuota mediena statybiniai taseliai pirties dailylente pirties gultas liepa 2 klases mediena akcija mediena su fsc sertifikatu medienos profiliai sibiro maumedzio terasa akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos b rusis akcija
Lentpjūvė Vilniuje

Prireikus puikios kokybės lentų tenka susidurti su nemenkais iššūkiais, tačiau yra puikus būdas jų išvengti - lentpjūvė Vilniuje siūlo puikią medieną Jums! Tikrai turėtumėte rasti tai, kas patiks Jums ir bus naudinga Jūsų darbuose, nepriklausomai nuo to, ar statote rąstinį namą, ar atliekate menką remontą mažame bute.

Tinkama mediena, geros kokybės lentos yra tai, ko ieško didžioji dalis žmonių, tačiau ne kiekviena lentpjūvė Vilniuje gali pasigirti pasiūla, pateisinančia net išrankiausių klientų poreikius. Mūsų lentpjūvė Jums gali padėti, nes čia siūlomi medienos gaminiai ir paslaugos yra ypač aukšto lygio, o kaina įtinka net ir taupiems.

Medienos gaminiai statyboms

Statybose naudojama nemažai įvairios medienos. Ji turi būti tvirta, ilgaamžė, tačiau norima ir nedidelės kainos. Dažniausiai sutaupyti galima dėl paruošimo - statybinė mediena neprivalo būti ypatingai švelni ar išvaizdi, tereikia, kad atitiktų jos techniniai duomenys – storis, ilgis, plotis ir t. t.

Žinoma, statybų srityje gali reikėti ir kur kas dailesnių, išskirtinių medienos gaminių. Įprastos kolonos didesnėse erdvėse jau pabodę, bet statant didelį rąstinį dviejų aukštų namą išvengti kolonų beveik neįmanoma, tad vis daugiau žmonių ieško akį traukiančių, nebūtinai tiesių rąstų, kurie suteiktų unikalumo Jūsų sodybai, namams ar pirčiai.

Statybų mediena aktuali ne tik medinių (tiek rąstinių, tiek ir karkasinių) namų savininkams, bet ir turintiems mūrinius, iš blokelių statytus namus – beveik visuomet šlaitiniai stogai tvirtinami ant medinio karkaso. Mūsų lentpjūvė gali Jums parūpinti puikias gegnes, grebėstus bei visą kitą medieną, kuri būtina Jūsų stogui.

Medinė apdaila kieme

Medienos gaminių netrūksta kieme. Dažnas lietuvis negali įsivaizduoti kiemo be šašlykinės ir pavėsinės greta. O kokia gi pavėsinė jei ne iš medžio? Be abejo, alternatyvų šiais laikais tikrai netrūksta, tačiau medinė vis dar užima ypač aukštą pasirinkimo dalį.

Iš medžio statomas karkasas, laikančios konstrukcijos, tvorelės ir sienelės, o taip pat ir grindys. Įprasta naudoti terasines lentas grindims, ypač jei įsirenginėjama ir terasa – ant medinės terasos maloniau leisti laiką, vaikščioti nei ant plastikinės ar išklotos plytelėmis. Pastarasis variantas dar ir pavojingas kai palija ar žiemą, nes tampa labai slidu, medinės grindys šiuo atveju pranašesnės.

Lentynos taip pat iš medžio

Lentynos balkone, rūsyje ar garaže dažniausiai būna medinės, nors iš mūsų kasdienybės jas bando stumti įvairūs metalo gaminiai, pavyzdžiui stelažai. Kartais pastarieji ir patogesni, tačiau medines lentynas galime nesunkiai priderinti prie savo poreikių, nestandartinių patalpų, modifikuoti ar papildyti jei poreikiai pasikeičia, tad ir įprasta jas rinktis kaip geresnį variantą.
Ne paslaptis, kad daugumos rūsiuose po vasaros sezono išrikiuojama daugybė stiklainių, o garaže sumetami įrankiai, todėl būtinas tvirtumas. Lentpjūvė Vilniuje gali Jums išpjauti medines lentas taip, kad jos būtų kuo tvirtesnės, kiek tik tai leidžia konkrečios medienos savybės. Venkite šakų ar pažeistos medienos – mes užtikrinsime, kad Jūsų lentoms pagaminti būtų naudojama tik tinkama, kruopščiai atrinkta ir apdirbimui tinkama mediena, nebent turėsite kitokių pageidavimų.

Mediena užima svarbią dalį mūsų gyvenimo, kadangi esame kilę iš miškų apsuptų teritorijų. Net miestai mūsų šalyje yra miškingi, žali, todėl medis lyg įaugęs į mūsų kraują. Mūsų lentpjūvėje Jūs galite pasirūpinti medžio gaminiais, kurie puoštų Jūsų namus, net jei gyvenate viename iš didžiųjų miegamųjų rajonų Vilniuje.